UMKA | Інструкції, як утеплювати стіни штукатуркою і техніка нанесення штукатурки - теплі штукатурні суміші Умка

Інструкції: техніка нанесення теплоізоляційних матеріалів UMKA®


у форматі *pdf

Теплоізоляційна штукатурна суміш UMKA® UB - 21

(для зовнішніх і внутрішніх робіт )

Застосування: Теплоізоляційна штукатурна суміш UMKA® UB - 21 застосовується для зовнішніх і внутрішніх робіт по мінеральних поверхнях (ніздрюватий газо-і пінобетон , керамоблок, черепашник, перлітобетон, цегла, бетон і т.п.). Для штукатурення фасадів, інтер'єрів, укосів, балконів, напівпідвальних і підвальних приміщень. Придатна для нанесення як вручну, так і штукатурними станціями. Не вимагає армування. Товщина шару - від 10 до 100 мм, має закінчений вигляд "баранчик".

Забезпечує тепло- , гідро -та звукоізоляцію огороджувальних конструкцій.


 у форматі *pdf

Ізоляційна штукатурна суміш  UMKA® UB-212 

(для зовнішніх і внутрішніх робіт) 

ЦВ.1. ШТ3 ДСТУ Б В.2.7-126: 2011 

Застосування: спеціальна легка ізоляційна штукатурна суміш для газосилікатних і керамічних поверхонь. Підходить для безмаячного тонкошарового штукатурення фасадів, інтер'єрів, укосів, балконів, напівпідвальних і підвальних приміщень, з можливістю ручного або машинного нанесення. Рекомендована товщина шару 5-7 мм. Має закінчений вигляд «баранчик».  у форматі *pdf

Теплоізоляційна штукатурна суміш для фінішного шару UMKA® UF - 2 

(для зовнішніх і внутрішніх робіт )

Застосування: теплоізоляційна штукатурна суміш UMKA® UF - 2 застосовується в якості фінішного шару для закриття поверхонь стіни з ячеисто - бетонних і перлітобетонних блоків, кераміки, черепашнику, цегли, металу та інших матеріалів - як зовні, так і всередині будівель. Такий фінішний шар застосовується в якості декоративного, але крім того , завдяки ізоляційним властивостям UMKA ® UF - 2 забезпечує також тепло-, гідро -та звукоізоляцію. Має фактуру "гладь". Особливо рекомендується для вирівнювання зовнішніх укосів віконних і дверних прорізів.

Також може застосовуватися в якості клею при утепленні фасадів плитами Multipor .


Теплоізоляційна суміш для підлоги UMKA® UP-1 

Застосування: для створення монолітних теплозвукоізоляційних стяжок всередині приміщень по бетонних та залізобетонних монолітних і збірних поверхонь, а також по грунту. Може застосовуватися для створення підлог з системою підігріву. Товщина шару - від 40 до 100 мм. 

Безпосередньо по стяжці можуть застосовуватися будь підлогові покриття (ламінат, паркет, керамічна плитка, лінолеум, ковролін тощо).


 у форматі *pdf

Теплоізоляційний клей  UMKA® UG - 7 преміум для блоків 

Застосування: теплоізоляційний клей UMKA® UG - 7  класу Premium для блоків застосовується для кладки внутрішніх і зовнішніх стін і перегородок з точних за розміром газобетонних та пінобетонних блоків. Підвищена водоутримуюча здатність клею дозволяє коректувати положення блоків у процесі кладки. Особливо дрібна фракція заповнювача в складі клею дозволяє мінімізувати товщину шва кладки - від 2 до 5 мм. Застосування легкого, але міцного клею запобігає утворенню «містків холоду» і підвищує теплотехнічну однорідність огороджувальних конструкцій.


Піднятися нагору